Для випускників із ТОТ передбачається можливість вступу до ЗВО у форматі дистанційної співбесіди або творчого конкурсу

Дата: 10.06.2022 15:47

Міністерство освіти і науки спільно з профільними міністерствами, народними депутатами, освітянами напрацьовують рішення щодо надання таким вступникам можливості складати НМТ у безпечних умовах.

«Наразі важливою метою є надання вступникам із тимчасово окупованих територій та зони активних бойових дій можливості взяти участь у НМТ. Усупереч блокуванню окупантами виїзду вступників, ми боремося за кожного теперішнього та майбутнього українського студента», – написав у телеграм-каналі Сергій Шкарлет https://t.me/SerhiyShkarlet/943.

Докладніше: bit.ly/39gREls