МТНК/МКТ графік

Дата: 13.06.2022 16:52

Наказом bit.ly/3xhzurC МОН затверджено цьогорічний план організації та проведення магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту (МТНК і МКТ).

МТНК складатимуть охочі вступити до магістратури за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини», МКТ – потенційні вступники на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

Реєстрація осіб bit.ly/3O7I6I4, які бажають взяти участь у МКТ та/або МТНК, розпочнеться 27 червня та триватиме до 18 липня (включно).

Докладніше: bit.ly/3MK1OIY