Встановлено особливий режим у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області

Дата: 01.08.2022 10:52

Відповідно до наказу начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації «Про встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану» з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життя цивільних осіб:

• Встановлено особливий режим в’їзду/виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, затоках, у внутрішніх морських водах в межах пляжних зон та на територіях пляжних зон, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області;
  • На визначених територіях перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів забороняється;
  • Власникам та користувачам приміщень, земельних ділянок, розташованих у межах зазначених територій дотримуватись заборони та організовувати господарську діяльність з урахуванням вимог наказу. Негайно повідомляти органи ДСНС України та/або Національної поліції у разі виявлення підозрілих предметів (мін, снарядів, інших засобів вогневого ураження).