В громаді проведено семінар-нарада з суб'єктами господарювання та мешканцями громади щодо отримання грантів від держави

Дата: 02.08.2022 08:19

29 липня під головуванням заступника Доброславського селищного голови Альони Шихалієвої проведений семінар-нарада з  суб’єктами господарювання та мешканцями громади в Трояндівському старостинському окрузі щодо роз’яснення питань отримання безповоротних грантів від держави.

З потенційними та відкритими на сьогоднішній день грантами та програмами мешканців ознайомили та відповіли на численні питання начальник відділу з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Доброславської селищної ради Віктор Полозький, в.о. начальника відділу економіки,      перспективного розвитку територій, інвестицій та міжнародного співробітництва Доброславської селищної ради Тетяна Іонова.

Учасникам наради була повідомлена чудова звістка про перемогу села у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2022» та отримання гранту на розвиток квіткарства. Трояндівці висловили свою готовність долучитися до проєкту задля розвитку свого села та зацікавились запропонованими грантами на садівництво та ягідництво.