Отримайте безоплатні консультації для бізнесу на порталі або в центрах Дія.Бізнес

Дата: 02.08.2022 09:26

На зустрічах ви отримаєте практичну інформацію для вирішення питань від українських експертів — як вести власну справу в умовах війни, які є нововведення для підприємців, як краще продавати продукт тощо.

? На першій зустрічі ви описуєте своє питання експерту. Він створює для вас практичну карту рекомендацій. Далі ви обираєте наступну консультацію відповідно до потреб ??:

?? Продажі
?? Маркетинг
?? Оподаткування
?? Жіноче підприємництво
?? Фінанси
?? Юридична підтримка
?? HR тощо

Консультації проходять з понеділка до п’ятниці з 10 до 18 у форматах онлайн та офлайн.

Консультуйтесь з експертами та нехай підприємництво буде легким і зрозумілим навіть в умовах війни з Дія.Бізнес.

Посилання на телеграм-канал портала Дія.