До уваги мешканців громади щодо поширення COVID-19

Дата: 12.08.2022 08:37

З початку повномасштабного вторгнення російського агресора в нашу державу, українці вже припинили стежити за ситуацією з ковідом. На тлі війни коронавірус в Україні нікуди не зник, але він набув характеру сезонної інфекції. На певний час, хвороба дійсно відступила. Але зараз знову спостерігається ріст захворюваності на цю інфекцію. Упродовж минулого тижня в Україні виявили на 40% більше випадків зараження коронавірусом, аніж тижнем раніше. В умовах воєнного стану в Україні спостерігається низький рівень діагностики. Тобто людина звертається до лікаря лише тоді, коли вже потребує госпіталізації. КНП «Доброславська БЛІЛ» нагадує людям про своєчасну вакцинацію та введення бустерної дози. При появи симптомів вірусного захворювання закликаємо зробити тест на COVID-19. Отримати направлення на безоплатне ПЛР-тестування або зробити експрес-тест можна у сімейного лікаря та в приймальному відділенні. Також продовжує працювати в відділенні сімейної медицини кабінет вакцинації від COVID-19.

Приймальне-діагностичне відділення, тел.: 0485598592

Реєстратура, тел.: 0485591758