Інформація щодо можливостей підвищення рівня цифрової грамотності

Дата: 12.08.2022 09:20

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року № 471, зокрема, цілі: «українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути», Міністерство цифрової транформації України започаткувало національний проєкт з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта», основною метою якого є навчити 6 млн. українців цифровій грамотності за 3 роки.

Більш детальну інформацію щодо можливостей підвищення рівня цифрової грамотності та порядку отримання сертифікатів, що підтверджують відповідні знання та навички можна отримати на порталі Дія.Цифрова освіта за наступним посиланням https://osvita.diia.gov.ua/