ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!!!

Дата: 26.08.2022 09:05

Уряд країни та обласна державна (військова) адміністрація наразі здійснюють усі необхідні заходи щодо належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальному періоді 2022-2023 років, який буде найважчий з часів незалежності України.

Скорочення обсягів енергоспоживання в усіх сферах господарювання, в тому числі й житловому фонді, підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, також є однією з умов сталого проходження осінньо- зимового періоду.

Підвищення рівня свідомості мешканців завчасно подбати про свою оселю та особисто провести побутову термомодернізацію (побутові робити з утеплення вікон, дверей, дахів тощо) забезпечать комфортні та прийнятні умови для проживання в опалювальний період.

Пропонуємо долучитися   суспільству до підготовки до осінньо-зимового періоду та мешканцям своїх осель провести  наступні організаційні заходи побутової термомодернізації