В Доброславській громаді триває боротьба з амброзією

Дата: 01.09.2022 08:19

Фото без описуШановні мешканці Доброславської громади!

Зараз активно цвіте амброзія. Саме цей період – найнебезпечніша пора для алергіків. Найбільш дієвий спосіб боротьби з цією рослиною – виривання з коренем і обробка спеціальними хімічними препаратами.

Для зменшення  площ вогнищ амброзії Доброславською селищною радою застосовується як механічний метод боротьби (скошено мотокосою близько 125 м2 території), так і комплекс ефективних технологій (препарат unimag - екологічно безпечний засіб для системної боротьби проти амброзії, розпилювання здійснюється безпосередньо на карантинний організм). Особливу увагу приділено утриманню в належному фітосанітарному стані вулиць, спортивних та дитячих майданчиків, територій,  прилеглих до  навчальних закладів, установ та організацій.

Просимо мешканців громади також долучитись до спільної боротьби з карантинним бур’яном та навести належний стан на своїх присадибних ділянках.

Давайте разом підтримувати порядок та красу в нашій громаді!