Кредит на житло для ВПО через Дію

Дата: 01.09.2022 15:18

З початком повномасштабної війни багато українців втратили житло, а кількість внутрішніх переселенців значно збільшилася. Проєкт з надання пільгових кредитів на житло для ВПО продовжується. Понад 1600 внутрішніх переселенців уже отримали змогу оформити його.

? Подавайте заявку на участь у розіграші, якщо маєте довідку ВПО. https://diia.gov.ua/services/kredit-na-zhitlo-dlya-vpo

Одразу 500 українців оберуть за допомогою генератора випадкових чисел ??

Якщо ви подавалися на попередні розіграші, заявки залишаються дійсними. Повторно заповнювати не потрібно.

Дивіться трансляцію, щоб не пропустити свій щасливий номер:

?? https://youtu.be/mDQG4nif-1s

? Початок 31 серпня о 14:00

У день розіграшу заявку подати неможливо. Ви зможете це зробити вже наступного дня, 1 вересня, для майбутніх розіграшів.

Результати розіграшу будуть завтра.

??Важливо:

?? У разі перемоги житло, яке ви придбаєте, не повинно бути на окупованій території або в районі проведення бойових дій.

?? Ви можете змінити регіон придбання житла, якщо переможете із заявкою, яку подали попередні рази. Це можна зробити в регіональному управлінні Держмолодьжитла

Бажаємо всім учасникам удачі ??

Проєкт «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» реалізується Мінреінтеграції спільно з Держмолодьжитлом за кошти гранту, наданого Урядом Німеччини через Банк KfW. Через портал Дія здійснюється реєстрація громадян для участі в програмі, що реалізована за участі проєкту ПРООН Diia Support, який впроваджується за підтримки Швеції.