В Доброславській громаді пройшов боксерський турнір

Дата: 12.09.2022 11:08

Щорічно в Україні День фізичної культури та спорту  відзначається в другу суботу вересня. У 2022-му році День спорту випав на 10 вересня. У цю дату проводять різні заходи, орієнтовані на підтримку здоров'я тіла і духу. Цього ж дня в с. Кремидівка проводився боксерський турнір, ціллю якого була популяризація боксу як олімпійського виду спорту, підвищення спортивної майстерності, пропаганди здорового способу життя.

Близько 70-ти юних боксерів різного віку та вагових категорій долучилися до турніру. Загалом такі змагання — це стимул для спортсменів тримати себе у гарній фізичній формі

Цей турнір — гарна можливість для юних боксерів продемонструвати свою майстерність, а нам, тренерам, – придивитися до спортсменів.

В підсумку усі учасники та гості отримали задоволення від спілкування, спортивного азарту у ринзі серед майбутніх чемпіонів.

Тренери-викладачі та їх вихованці були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

На жаль, у непрості для нашої країни часи досить мало проводиться спортивних змагань. Приємно, що у Доброславській ДЮСШ організували такий спортивний захід. Це ще більше має заохочувати дітей та молодь до занять спортом.

Попереду багато роботи, бажаємо всім учасникам віри в себе. З Днем фізкультури та спорту!