ПІДСТАНЦІЇ ОДЕСЬКОЇ «ЕКСТРЕНКИ» ОТРИМАЛИ ГЕНЕРАТОРИ ЗМІННОГО СТРУМУ

Дата: 14.09.2022 10:13

54 генератори змінного струму "Stephens Generator" з двигуном "HONDA CX390" потужністю 5,5 кВт, розподілені на підстанції екстреної медичної допомоги міста Одеса та Одеської області.

«Ми докладаємо максимум зусиль, аби наші лікарні були забезпечені всім необхідним для нормальної роботи за будь-яких умов. Ця партія генераторів - гуманітарна допомога від Міністерства охорони здоров’я України. Кожен з них, у разі надзвичайної ситуації, дозволить забезпечити світлом підстанції швидкої допомоги, де кожна хвилина без електроенергії може коштувати пацієнту життя» - зазначила директор Департаменту охорони здоров‘я Одеської обласної військової адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва.