Привітання голови селищної ради Людмили Прокопечко з Днем рятівника

Дата: 17.09.2022 08:19

Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони! Прийміть вітання з професійним святом — Днем рятівника.

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота особливо в даний час, коли щодня трапляються руйнування, спричинені російськими ракетними ударами. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов'язку! Бажаємо щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам. І як можна менше тривожних виїздів!

З повагою,

Доброславський