З Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2022 08:24

Фото без опису30 вересня, у день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім`ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, яка веде до щастя і дитину, і дорослого.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що волею долі, у них відібрало життя, – гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше – батьківської любові.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків – вихователів, опікунів, піклувальників зі святом! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім`ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі, всім, хто щдня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє. Візьміть дитину в свою родину! І нехай разом із цією прекрасною миттю у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.

З повагою, колектив Служби у справах дітей Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області