ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТЕНДЕР З ВИБОРУ ПОСТАЧАЛЬНИКА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

Дата: 04.10.2022 14:19

Фото без описуГромадська організація «ВАТРА-2015», в межах проєкту «Українці незламні», що реалізується в межах програми «Шелтер», яка впроваджується Міжнародною Благодійною Організацією «Фонд Східна Європа» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, через Посольство Королівства Данія в Україні, оголошує тендер з вибору постачальника продуктів харчування.

Продукти харчування в межах даного тендера закуповуються для надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам, які перебувають на території Доброславської селищної ради.

Період надання комерційних пропозицій на постачання товару:

05.10.2022 р. – 10.10.2022 р.

Для участі у тендері з вибору постачальника продуктів харчування, просимо вас надати цінову пропозицію або рахунок-фактуру на товари, які перелічені нижче у таблиці.

Найменування товару

Одиниця

Кількість одиниць

чай у ф/п (37,5 г)

молоко згущене (290 мл)

консерви м'ясні (500г)

консерви рибні (240 г)

консерви овочеві (500 г)

печиво (180 г)

олія (850 мл)

пл.

крупа гречана (750 г)

крупа пшенична (1 кг)

рис (1 кг)

цукор (1 кг)

борошно (2 кг)

макаронні вироби  (1 кг)

уп.

пакети для упакування наборів для ВПО (без малюнків)

шт.

Обов’язкові умови для участі у тендері:

1. Цінові пропозиції або рахунки-фактури повинні бути складені українською мовою, надаватися на загальний об’єм зазначених товарів, кожен товар повинен містити найменування торгової марки. Цінові пропозиції або рахунки-фактури повинні бути підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), та надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF), на електронну адресу організатора тендера.
  2. Доставка продуктів харчування повинна бути здійснена за рахунок постачальника-переможця за адресою: 67500, Одеська обл.,Одеський район, смт. Доброслав, пр-т 40-річчя Визволення, 1.
  3. Очікуваний термін постачання товарів не повинен перевищувати 3 днів.
  4. Заявлений товар має бути у наявності на складі у запитуваній організатором кількості.
  5. Цінові пропозиції або рахунки-фактури, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу пропозицій, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.
  6. Постачальник повинен мати можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо).
  7. Якщо учасник тендеру є фізичною особою-підприємцем, просимо надати копії відповідних реєстраційних документів учасника (Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та Витягу з реєстрів платників єдиного податку), з відповідними КВЕДами для здійснення торгівлі.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає вимогам цього оголошення, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості товару.

До участі у відборі комерційних пропозицій допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Прохання надсилати ваші запитання та цінові пропозиції на електронну адресу dobroslav_invest@ukr.net, зазначивши в темі листа «Цінова пропозиція на закупівлю продуктів харчування»_назва Вашої організації.

Телефон для запитань: 0953900303, Альона

Кінцевий термін подання пропозицій: 10.10.2022 р. (24:00 год).