Доброславська громада отримала обладнання від проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»)

Дата: 06.10.2022 15:15

Приємно відзначити, що Доброславською селищною радою налагоджені тісні зв?язки з міжнародними фінансовими організаціями та надавачами допомоги і, не зважаючи на ведення активних бойових дій на території України, укладаються угоди про співпрацю й у нинішніх умовах.

Так на сьогодні громада отримала надзвичайно цінне і життєво необхідне обладнання від проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») у вигляді офісної техніки та обладнання для об’єктів критичної інфраструктури, а також для життєзабезпечення мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб.

Ми дуже цінуємо реальну підтримку нашої громади під час цієї жахливої війни з росією та дякуємо керівнику проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелю Абрагаму та всій команді проєкту за надану допомогу у вирішенні найбільш актуальних проблем громади.

Сподіваємося, що після нашої перемоги ми реалізуємо ще не один спільний проєкт задля розвитку нашої громади й всієї України.