Одеська обласна дитяча клінічна лікарня отримала гуманітарну допомогу від неурядової організації фармацевтичної сфери "Farmamundi" з Іспанії

Дата: 10.10.2022 10:33

"Одеська обласна дитяча клінічна лікарня – єдиний лікувально-профілактичний заклад в нашому регіоні, який забезпечує всі види педіатричної та хірургічної спеціалізованої допомоги дітям та підліткам Одеси та Одеської області у віці від 0 до 18 років.

Лікарня забезпечена. Але, враховуючи кількість пацієнтів, які зараз перебувають на лікуванні, потреби зростають. Тож ці лiкарські засоби, які ми отримали від наших іспанських друзів, дозволять пiдвищити якість надання медичної допомоги, як одеситам і мешканцям Одеської областi, так і внутрiшньо перемiщеним особам, які теж звертаються до нашої лікарні. Дякуємо за допомогу Почесному консулу України в Валенсiї Пабло Гiль" - сказав головний лікар Павло Георгієв.