Доброславська громада отримала допомогу в рамках співпраці з ГО «Дівчата»

Дата: 12.10.2022 09:42

«Наша команда активно працює над залученням різних видів допомоги для громади, для ЗСУ, для внутрішньо переміщених осіб. Саме тому ми беремо участь у цілому ряді проєктів. Завдяки співпраці з ГО «Дівчата» ми отримали 4 пральні машини, 4 електричні плити, 24 ліжка, 12 конвекторів для облаштування приміщень для внутрішньо переміщених осіб. І це тільки частина допомоги, бо, як ви вже зрозуміли, далі буде...

Ну а ще - Центр культури,мистецтва та розвитку творчих здібностей в рамках співпраці з ГО "Дівчата" отримав безкоштовно матеріали для роботи студії декоративно-ужиткового мистецтва (канцелярія, фурнітура для виготовлення іграшок, шерсть для валяння). Для танцювальної студії організацією були закуплені спортивні мати, фітнес-килимки, балансири, фітнес-резинки, гімнастичні стрічки, масажні ролики, блоки для йоги» - голова громади Людмила Прокопечко.