В Доброславі поклали квіти з нагоди Дня захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 11:43

В Доброславі пройшла церемонія покладання квітів з нагоди Дня захисників і захисниць України. Голова селищної ради Людмила Прокопечко разом з заступниками поклали квіти до пам’ятнику «Кіборгам» - захисникам Донецького аеропорту та пам’ятного знаку Героям 28-ї механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

«Цього року День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. Сьогодні Збройні Сили України ціною власного життя боронять рідну Батьківщину, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє.

Ми не дозволимо державі-терористу досягнути успіху у її підлих намірах на нашій землі. Ми пам’ятаємо кожного загиблого Героя і мирного жителя! Жодне злодіяння рашистів не залишиться безкарним! Ми не боїмося, не відступимо, свого не віддамо і не пробачимо все скоєне зло! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!» - голова селищної ради Людмила Прокопечко.