До уваги громадян щодо поширення COVID-19
Зараз в Україні фіксується підйом захворюваності на COVID-19. Ставитися до коронавірусу як до звичайного респіраторного захворювання, на жаль, не можна. Наслідки захворювання можуть проявитися не відразу. Лікарі зазначають, що COVID-19 – це системне захворювання, яке здатне вразити будь-який орган, в залежності від того, де у людини «слабке місце» - чи то серце, нирки або легені. Також бувають випадки, коли через деякий час після хвороби людина раптом помічає болі і невпевненість при ходьбі. Так проявляється полінейропатія – захворювання, яке вражає периферичну нервову систему й найчастіше уражає нижні кінцівки. При чому це може статися як з літніми, так і з молодими людьми.
При появі симптомів вірусного захворювання лікарі закликають робити тест на COVID-19. Отримати направлення на безоплатне ПЛР-тестування або зробити експрес-тест можна у сімейного лікаря або в приймальному відділенні.
Також українцям нагадують про своєчасну вакцинацію та введення бустерної дози для захисту свого здоров’я. В Доброславі продовжує працювати в відділенні сімейної медицини кабінет вакцинації від COVID-19.
Приймальне-діагностичне відділення, тел.: 0485598592
Реєстратура, тел.: 0485591758