В Доброславі попрощалися з загиблим захисником України

Дата: 22.10.2022 20:42

«Сьогодні наша громада навіки попрощалася ще з одним Героєм - мешканцем Доброслава Сергієм Мельничуком. Ще одне життя, віддане у боротьбі за те, щоб наші очі могли бачити ранок нового дня. Ще одна свіжа могила на цвинтарі і тисячі могил загиблих Героїв по всій Україні. Ріки сліз і океани людських страждань. Поламані і скалічені долі. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи. Родина втратила люблячого чоловіка і турботливого батька. Громада втратила прекрасну людину, свідомого і активного громадянина. Україна втратила Лицаря, Героя, Захисника. На жаль, ми не можемо повернути наших загиблих героїв їхнім родинам. Єдине, що ми можемо і повинні зробити для них - це пам'ятати і бути гідними їхньої пам'яті.

Нехай будуть навіки прокляті російські нелюди, які принесли горе і смерть на нашу землю.

Царство небесне і вічна пам'ять Сергію Мельничуку. Вічна пам'ять і слава всім загиблим Героям» - голова громади Людмила Прокопечко.