Звернення голови Доброславської селищної ради Людмили Прокопечко до мешканців громади

Дата: 24.10.2022 15:45

Шановні мешканці Доброславської громади!

На даний час вийшов і показує високу ефективність додаток єППО, який допомагає нашим силам Військ протиповітряної оборони ЗСУ захищати небо над Україною.

єППО – це додаток персональних телефонів і дозволяє кожному громадянину України долучитися до захисту неба, інформуючи сили ППО про проліт крилатих ракет, дронів-камікадзе або ворожої авіації.

Для початку роботи необхідно встановити додаток єППО на смартфон, пройти авторизацію за допомогою «Дії».

Android-версія застосунку єППО, яку розробила конструкторська група Технарі, уже пройшла верифікацію Google. Застосунок єППО вже доступний на PlayMarket. Розробники займаються створенням версії для iOS. Її поява очікується за декілька тижнів.

Встановивши додаток єППО на свій сматфон, ви зможете допомогти ЗСУ. Тож йдемо разом до Перемоги!

голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко