Відбулась чергова поїздка на фронт

Дата: 31.10.2022 09:17

28 жовтня голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко вчергове відвідала наших захисників на фронті. Волонтери Доброславської громади знову зібрали необхідні речі для військових.

«Наша поїздка пройшла по зовсім іншому маршруту, набагато довшому, ніж зазвичай. Ті, до кого ми їздили, увесь цей час отримували від нас посилки, а сьогодні ми вирішили і самі приїхати до них у гості. Дякую всім, хто традиційно долучився до допомоги нашим захисникам.

На кошти, які залишилися у нас з ярмарку 15 жовтня, ми придбали комплект гуми для автомобіля, газові горілки, бензопили, теплі шапки, рукавиці, шкарпетки, дощовики, гумові чоботи та ще деякі необхідні речі. Все останнє, як завжди, допомогли зібрати небайдужі люди, яким я безмежно вдячна» - голова громади Людмила Прокопечко.