День заснування Європейського Союзу

Дата: 01.11.2022 13:41

Сьогодні Європейський Союз святкує чергову річницю свого народження.
Союз європейських держав утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, який набув чинності 1-го листопада 1993-го року і заклав основи існування єдиної Європи в сучасному її вигляді.
Метою унікального об’єднання країн Європи є забезпечення економічного зростання, соціального розвитку, колективної відповідальності перед викликами сучасного світу. Спільний ринок, валютний і економічний союз, спільні інституції і спільна політика – такими є риси сучасного Європейського Союзу.
Велика, єдина родина європейських країн базується на фундаменті демократичних непорушних  цінностей, які завжди поділяла Україна. Адже наша історія, наша ментальність  міцно пов’язані між собою.
Сьогодні ми висловлюємо подяку нашим європейським партнерам за допомогу і підтримку у боротьбі з російським агресором, у боротьбі за майбутнє України. У 2022 році ми по-справжньому відчули, що таке об’єднана Європа, що таке справжні друзі та побратими.
Приєднуємося до привітань на адресу всіх представників ЄС. Бажаємо стійкості, зростання суспільного, економічного і політичного добробуту! З днем народження Європейського союзу!

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко