Як не втратити виплату ВПО

Дата: 01.11.2022 21:15

Для продовження виплат особам, які мають на це право, орган соціального захисту населення за новим місцем проживання робить запит до відповідного органу за попереднім місцем проживання.

Факт проживання/перебування переселенця за фактичним місцем вибірково перевіряється територіальними органами Національної соціальної сервісної служби України. За відсутності ВПО за фактичним місцем перебування посадова особа територіального органу зазначеної служби робить відповідний запис в акті і залишає ВПО повідомлення про необхідність протягом 10 календарних днів прибути до структурного підрозділу з питань соціального захисту за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.

Якщо ВПО протягом 10 календарних днів не прибула, то приймається рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.

Виплата поновлюється, коли особа, яка має право на таку виплату, стає на облік ВПО за місцем фактичного проживання.