Запрошуємо до відкритого спілкування зі спеціалістами ГУ ДПС в Одеській області на вебінарі  "Застосування РРО/ПРРО суб'єктами господарювання"

Дата: 18.11.2022 10:40

📍Проблеми застосування РРО / ПРРО не зникли через рік після обов’язково введення. Навпаки, фактичні перевірки бізнесу демонструють непоодинокі випадки порушень, що можуть призвести до штрафних санкцій.
Разом зі спеціалістами Головного управління ДПС в Одеській області та Регіонального відділення АТ Ощадбанк в Одеській області обговоримо найпоширеніші помилки підприємців, як їх уникнути та інноваційні рішення по застосуванню РРО / ПРРО.

⏰Дата: 23.11.2022 р., початок о 10:00.
❓Де? У Zoom після реєстрації - https://forms.gle/YbUi5aV5BAFCEFzU9

Посилання на платформу Zoom надійде на електрону пошту зазначену у формі реєстрації.

✅Вступне слово – Голова Об’єднання організацій роботодавців Одеської області Костянтин Журавель.

🔹Частина 1. Порядок застосування РРО / ПРРО та поширені порушення підприємців Одещини за результатами фактичних перевірок.
Спікер – Ірина Васильченко, представник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС в Одеській області.

🔹Частина 2. Інноваційні рішення по застосуванню РРО / ПРРО.
Спікер – Віолета Коджаметова, спеціаліст напрямку торгового та інтернет-еквайрингу РУ Ощадбанк в Одеській області.

🇺🇦Тримаймо економічний фронт разом!

Бажаєш стати партнером Об'єднання роботодавців? Заповни форму - https://forms.gle/HP7uSZtTngwufKT99