Привітання голови Доброславської селищної ради Людмили Прокопечко з Днем працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2022 08:00

Щороку в третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства.

Це професійне свято всіх аграріїв, а також працівників підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Функціонування галузі сільського господарства в Україні є стратегічно важливим для утримання економіки держави. Усвідомлюючи це, наші аграрії сьогодні продовжують роботу попри всі складнощі війни. Від самого ранку до пізньої ночі невпинно працюють, забезпечуючи країну всім необхідним.

У цей день ми віддаємо данину шани самовідданим і невтомним трудівникам, які щодня долучаються до забезпечення розвитку та зміцнення нашої держави.

Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Мирного неба та скорішої Перемоги!

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко