Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 09:22

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Сьогодні ми ще більше згуртувалися, підтримуємо один одного та допомагаємо нашим військовим, які мужньо і самовіддано звільняють українську землю від окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України.

Пам’ятаймо кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Нехай цей день завжди нагадує нам про те, що наша сила – у єдності і разом ми зможемо досягти Перемоги над ворогом і подолати усі негаразди.

Мирного неба і процвітання нашій Батьківщині.

Слава Україні! Героям Слава!

Доброславський

селищний голова                                      Людмила Прокопечко