Розпочато видачу продуктових наборів, закуплених ГО «ВАТРА-2015» для зареєстрованих ВПО

Дата: 18.11.2022 15:26

17 листопада сформовано та 18 листопада 2022р. розпочато видачу продуктових наборів, закуплених ГО «ВАТРА-2015» для зареєстрованих ВПО, що прибули до нашої громади. Для внутрішньо переміщених людей, які постраждали від російської агресії, організація закупила цукор, олію, тушонку, молоко згущене, крупи, овочеві та рибні консерви, борошно, макарони, чай, печиво. Продуктові набори сформовані для дорослих та дітей, один набір - 10 кг продуктів довгострокового зберігання.

Голова організації Руслан Сиротюк розповів, як шукали партнерів із закордону і фінансування, аби мати змогу допомогти більшій кількості людей. «Щиро вдячні всім благодійникам за поміч – спільними зусиллями можемо робити більше і це тішить. Особливо вдячні МБО «Фонд Східна Європа» («Шелтер») за фінансування проєкту «Українці незламні!». Низький уклін нашим захисникам, які бережуть нас щодня і завдяки яким ми можемо і будемо й надалі працювати з вірою у Перемогу!».