В громаді реалізується проєкт, метою якого є будівництво системи комплексного очищення води

Дата: 25.11.2022 12:02

"Це Доброслав, друзі! Сьогодні хочу розповісти про ще один крутий проєкт, який реалізується на території нашої громади за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), у партнерстві з яким ми вже успішно реалізували кілька проєктів, та американської Компанії "Water Mission".

Мета проєкту - будівництво в Доброславі системи комплексного очищення води.

Ця система дасть можливість безкоштовно забезпечити мешканців громади якісною питною водою, яку вони зможуть цілодобово брати з бювету, всього лише натиснувши кнопку. Компанія вже завезла все необхідне технологічне обладнання. Наразі йдуть роботи по облаштуванню прилеглої території та зони бюветної роздачі води. На жаль, несприятливі погодні умови трохи вибивають нас з робочого графіка, але найближчим часом роботи на об'єкті буде завершено.

Ну а далі, як ви розумієте, обов'язково буде..." - Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.