В Доброславській селищній раді відбулось пленарне засідання позачергової сесії

Дата: 30.11.2022 15:11

Сьогодні під керівництвом голови Доброславської селищної ради Людмили Прокопечко відбулося пленарне засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради VIII скликання. Депутати розглянули та затвердили такі рішення:

1. Про надання матеріальної допомоги.

2. Про передачу іншої субвенції з бюджету Доброславської селищної ради до селищного бюджету Бородянської селищної ради Бучанського району Київської області.

3. Про Програму зміцнення законності, безпеки та порядку на території Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області на 2022-2023 роки.

4. Про внесення змін до рішення від 10.11.2021 року № 718-VІІІ «Про затвердження «Цільової Програми фінансування заходів з мобілізаційної підготовки на 2021-2025 роки» зі змінами.

5. Про внесення змін і доповнень до рішення Доброславської селищної ради від 22 грудня 2021 року № 792-VIII «Про селищний бюджет Доброславської селищної ради на 2022 рік».

Також затверджено ряд земельних питань.