01 грудня в Доброславській селищній раді Карітас Одеса проведе реєстрацію на отримання допомоги

Дата: 28.11.2022 10:55

Фото без описуПроєкт: Відповідь на кризу в Україні

За фінансової підтримки OxFam GB

Для кого: Внутрішньо переміщені особи з територій, окупованих після 24.02.2022, чи зон бойових дій, які проживають в Одеській області, потребують допомоги і належать до однієї чи кількох категорій:

-люди з інвалідністю ( 1 та 2 група)

-самотні люди похилого віку (одна людина чи пара, 60+ років)

-багатодітні сім’ї (3 і більше неповнолітніх дітей)

-одинокі батьки/опікуни (проживають разом з дітьми)

-вагітні/годуючі матері (діти до 2 років)

-важкохворі (напр. онко, пост-інсультний стан; стани, які відповідають інвалідності, яка поки не оформлена)

Яка допомога: Одноразова грошова допомога в розмірі 6660 гривень на особу, але не більше 4 на родину

Необхідні документи:

-Банківські реквізити (IBAN картки на ім’я заявника; будь-який український банк, рахунок в гривні; НЕ Є-ПІДТРИМКА!; довідка з банку не є необхідною, достатньо скріншоту з мобільного додатку банку)

-ОРИГІНАЛ паспорта або ID картки з паперовим витягом про місце реєстрації (прописки), для підтвердження проживання особи в зоні активних бойових дій (паспорт в Дії, закордонний паспорт, довідка про втрату документу, довідка про те, що документ в процесі оформлення - не проходять)

-Податковий номер (ІПН) (можливо використання копії або в дії)

-Довідка переселенця (паперова або в дії)

-Оригінали документів членів родини. (паспорт, свідоцтво про народження дітей, коди, довідки переселенця) - Документи, що підтверджують вразливість (за наявності - медичні довідки, довідка МСЕК, витяг з реєстру про розірвання шлюбустатус матері одиначки, і тд)

Необхідні умови:

-Бенефіціари (заявник та члени родини) НЕ отримували ГРОШОВУ допомогу від БЛАГОДІЙНИХ організацій протягом останніх 3 місяців.

-ОРИГІНАЛИ документів на всіх

Як отримати:

Реєстрація проводиться мобільними бригадами, що виїжджають до ОТГ, збирають письмові заяви (заповнюються при реєстрації), заповнюють опитувальник у системі і роблять фото документів.

-заповнити заяву (заповнює представник родини; присутність інших членів родини зазвичай непотрібна)

-заповнити анкету у соціального працівника в день приїзду мобільної бригади Карітас Одеса

-надати оригінали необхідних документів (копії не потрібні; соціальні працівники роблять фото документів, якізберігаються в базі даних організації)

-надати ІBAN рахунку заявника (ім’я заявника і власника картки мають співпадати)

-далі анкети обробляються на предмет відповідності вимогам, та неотримання грошової допомоги від іншихблагодійних фондів

-якщо анкета проходить відбір, заявник отримує смс на номер телефона, що вказаний в заяві- виплата є одноразовою, зараховується на рахунок заявника одним платежем за всіх членів родини.

ВАЖЛИВО:

-Заповнення анкети не є гарантією отримання грошової допомоги - через обмежену кількість грантів будуть обрані найбільш вразливі

-Грошова допомога є одноразовою

Якщо ви не підпадаєте під умови цього проекту, то, можливо, зможете отримати допомогу на зимування:

- розраховано на людей, що потребують зимового одягу

- пріоритет - люди, що виїхали нещодавно, критеріїв особливо немає:

- відсутність чи мінімальний (менше 2200 на людину) дохід

- відсутність діючої субсидії (перевіряємо по базі мінсоцполітики)

- неотримання грошей в нашому проєкті (окрім тих 10)

Проєктом передбачена виплата в сумі 6200 на родину (незалежно від кількості людей в родині, але в основному реєструємо 2-4 людини на родину)

Якщо  є питання – телефонуйте 0503808278 (пн-пт з 10.00 до 17.00)

В Доброславі  реєстрація на отримання допомоги буде проводитися

1 грудня 2022 року о 9.30  в приміщенні селищної ради.