В Доброславі пройшов захід з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 09:39

Святково та душевно в Доброславській селищній раді пройшов захід з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних Сил України. Сьогодні ці свята особливо пов’язані між собою, адже саме завдяки військовим і волонтерам гартується українська нація та пишеться її історія. Сьогодні волонтери і військовослужбовці працюють заради спільної мети - захисту рідної України.

В заході взяли участь волонтери, військові та представники селищної ради. Голова громади Людмила Прокопечко привітала присутніх зі святами та подякувала військовим за професіоналізм, захист суверенітету та незалежності України, а волонтерам – за підтримку наших воїнів.

За поданням очільниці громади, найактивніших волонтерів нагородили подяками та почесними грамотами керівників військових формувань.

Музичні вітання подарували Одеський національний філармонійний оркестр Хобарта Ерла, народний козацький гурт «Чорномор» та вихованці Доброславського Центру культури, мистецтв та розвитку творчих здібностей.

Також на захід завітав святий військовий Миколай з подарунками для наших захисників від діток Доброславської громади.