Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 08:49

Шановні працівники Доброславської селищної ради, старости та депутати!

Вітаю з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

На нас покладена відповідальна місія – розвиток та вирішення актуальних проблем громади.

Сьогодні в умовах повномасштабної військової агресії та енергетичної кризи в Доброславській громаді всі структури працюють сумлінно та продуктивно, аби наслідки війни були найменш болючими для жителів та внутрішньо переміщених осіб.

Завдяки вашій злагодженій роботі, в цьому році в нашу громаду залучено чимало міжнародної технічної допомоги. Це дало можливість надавати гуманітарну допомогу нашим мешканцям та, наскільки це можливо в умовах війни, продовжувати розвиток громади. Окрім виконання посадових обов’язків, Доброславська селищна рада стала одним волонтерським центром для підтримки військових та наближення нашої Перемоги.

Безмежно дякую всім, хто сумлінно та невтомно працює. Ваші наполегливість, самовідданість, високий професіоналізм, відповідальність та активна громадська позиція є запорукою успіху нашої громади.

Бажаю вам наснаги, міцного здоров’я, благополуччя, найскорішої Перемоги та мирного неба.

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко