Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України

Дата: 12.12.2022 09:56

Шановні військовослужбовці Сухопутних військ Збройних Сил України!

Вітаю вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ Збройних Сил України!

Сухопутні війська становлять головну бойову міць країни та є головним носієм могутності нашої держави. Сьогодні в умовах повномасштабної російської агресії, жоден бій та бойова операція не відбувається без вашої участі або підтримки. Завдяки вашим бойовим успіхам, в деокупованих українських містах та селах знову піднято жовто-блакитний стяг. Саме вас зустрічають зі сльозами радощі на очах Українці, які пережили жахіття російської окупації. Ви відіграєте вирішальну роль на шляху до нашої Перемоги.

Ми платимо величезну ціну за свободу України. Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали життя за мирне й вільне майбутнє України. Вічна пам’ять і слава полеглим захисникам!

Безмежна вдячність тим воїнам, які, незважаючи на всі надскладні умови, сьогодні знаходяться на своєму бойовому посту та охороняють спокій наших громадян.

Бажаю всім вам та вашим сім’ям миру та злагоди, доброго здоров’я, наснаги, благополуччя та найскорішої Перемоги над ворогом!

Слава українським воїнам! Слава Україні!

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко