Управління інспекційної діяльності в Одеській області ПМУ Держпраці інформує

Дата: 14.12.2022 12:57

Фото без описуШановні друзі!

Зверніть увагу, що наразі створено Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці, юрисдикція якого буде поширюватись на Одеську, Миколаївську та Херсонську області.

Також нагадуємо, що Головне Управління Держпраці у Одеській області, Головне Управління Держпраці у Миколаївській області та Головне управління Держпраці у Херсонській області з 08 грудня 2022 року припинили здійснення повноважень та виконання функцій з реалізації державної політики у відповідних сферах.

Зважаючи на це, повідомляємо контакти Південного міжрегіонального управління та управлінь інспекційної діяльності:

Адреса: м. Миколаїв, вул. Маршала Василевського, 40/1

(індекс 54003)

Электронна адреса – mk@dsp.gov.ua

Телефон: (063) 649-14-52 – відділ організації документообігу та контролю (Миколаїв)

(048) 705-40-88 (Одеса)

(048) 705-40-78 (Одеса)