Привітання голови громади Людмили Прокопечко з днем працівників архівних установ

Дата: 24.12.2022 09:33

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаю з професійним святом!
Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу - зберігаєте свідоцтва історичної пам'яті українського народу, об'єднуєте її нерозривним зв'язком з сьогоденням і майбутнім.
Вашими стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому колу людей - вченим, історикам, студентам і тим, хто просто цікавиться історичною спадщиною, поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути героїчне минуле, перейнятися думками наших предків, відкрити маловідомі сторінки їх життя.
Нехай ваш професіоналізм, розуміння високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбутнім будуть і надалі запорукою дбайливого зберігання і примноження культурних цінностей і документальної пам'яті українського народу.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах. Найскорішої Перемоги та мирного неба!

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко