В Доброславській селищній раді вручили планшети для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб

Дата: 04.01.2023 10:58

"Це Доброслав, друзі! Сьогодні в нашій громаді відбулася невеличка, але дуже приємна подія. За підтримки німецького фонду Konrad- Adenauer-Stiftung та EAF Berlin п'ять багатодітних родин та одна родина з дитиною з обмеженими можливостями з числа внутрішньо переміщених осіб з Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей отримали планшети і новорічні подарунки. В час, коли діти вимушені навчатися в режимі онлайн, ці подарунки для них вкрай необхідні. Я безмежно вдячна німецьким друзям і особисто Helga Lukostat, Brigitta Trie та Yuliya St. Siedaia за підтримку України в нашій боротьбі з російським агресором та постійну гуманітарну допомогу, яку вони надають громадам України. З теплотою згадую свій візит до Німеччини, де я познайомилася з цими чудовими людьми. Впевнена, що ми ще неодноразово зустрінемося в Німеччині, а після нашої Перемоги - і в Україні! Від усієї Доброславської громади щиро вітаю моїх німецьких друзів, а в їхній особі - весь німецький народ з Різдвом і Новим роком - роком нашої спільної Перемоги!" - голова громади Людмила Прокопечко.