Відбулась чергова поїздка на фронт

Дата: 30.12.2022 21:40

"Повернулися з чергової поїздки. Вона була дуже насиченою, бо напередодні Нового року хотілося відвідати якомога більше друзів. Як я раніше повідомляла, одна машина поїхала на Бахмут, у 28бригаду, а ще дві - на Херсонщину. По дорозі до Херсону були ще дві зустрічі - з нашими давніми підопічними з 28 бригади і з новими друзями - бійцями 68 окремого стрілецького батальйону. Ну а в Херсоні на зустріч з нами з'їхалися бійці 38 ЗРП разом з командиром, 124 бригади і хлопці з нашого відділення поліції, які зараз виконують бойові завдання в Херсоні. Всі зустрічі були надзвичайно щирими і теплими. Я безмежно дякую всім, завдяки кому відбулася ця поїздка. Всім вам найщиріші вітання від наших захисників" - голова громади Людмила Прокопечко.