Голова громади Людмила Прокопечко відвідала деокуповані території Херсонщини

Дата: 16.12.2022 17:42

"Повертаємось з Херсонщини. Відвезли допомогу в Комишани, психоневрологічному інтернату. Їм дуже важко, але тримаються. Там увесь час чути вибухи, деколи дуже гучні. Щоразу, коли ми здригаємось від цих звуків, вони посміхаються, бо чують їх постійно, тому навіть не реагують, звикли. І від цього стає моторошно - люди звикли до вибухів. І серед цього жаху живуть не тільки дорослі, але й діти, які теж звикли. Кожної такої поїздки вони вибігають назустріч і радісно вітають нас. І це найприємніші моменти, і відповідь тим, хто питає, чому ми туди їздимо.

Я дякую всім небайдужим людям за допомогу у підготовці цієї поїздки" - голова громади Людмила Прокопечко.