В Україні запрацювала перша державна Платформа соціальної освіти

Дата: 12.12.2022 17:05

Онлайн-майданчик https://socialacademy.gov.ua/ сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері.

Для цього Платформа соціальної освіти акумулює найуспішніші світові практики, апробовані в деяких територіальних громадах України, та фокусується на актуальних соціальних напрямках у воєнний час, а саме:

🔹Організація соціальних послуг в територіальних громадах, зокрема надання послуг населенню екстрено (кризово),

🔹Здійснення соціальної роботи,

🔹Забезпечення і захист прав дитини,

🔹Протидія домашньому насильству і торгівлі людьми тощо.

Онлайн-доступ до матеріалів допоможе організувати навчання у будь-який зручний час та в будь-якому місці. А про успішне засвоєння нових знань і навиків свідчитимуть сертифікати Міністерства соціальної політики України, які фахівці та фахівчині зможуть отримати після проходження онлайн-курсів.