Дата: 08.12.2022 16:07

Служба у справах дітей Одеської районної військової адміністрації закликає небайдужих громадян побороти сирітство, яке стало болючою проблемою, що загострилась через повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України. Ми єдині у прагненні подарувати дітям справжню родину.

Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) - це сім’я, яка створюється за бажанням подружжя або особи, яка не перебуває в шлюбі, для взяття на виховання та спільне проживання не менш як 5-ти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

*(Загальна кількість дітей власних та вихованців не може перевищувати 10 осіб).

Держава у такий складний час для нас усіх робить все необхідне для підтримки сімейних форм виховання, зокрема здійснюються щомісячні виплати на дітей та грошове забезпечення для батьків-вихователів:

🔹️ На дітей віком до 6-ти років: 5680 грн;

🔹️На дітей віком від 6 до 18 років: 7082 грн;

🔹️На осіб віком від 18 до 23 років: 6710 грн;

🔹️Батькам-вихователям виплачується грошове забезпечення, яке визначено на рівні одного прожиткового мінімуму для працездатної особи - 2684 грн.

Таким чином, наприклад, якщо сім’я взяла 5 дітей віком від 6 до 18 років, тоді разом з грошовим забезпеченням батьків на ДБСТ буде нараховано приблизно 38094 грн.

❗️ВАЖЛИВО зазначити, що на етапі створення ДБСТ вирішується питання забезпечення житлом. Якщо у сім’ї немає житла, яке відповідало б усім вимогам законодавства, то така сім’я може бути забезпечена житлом за рахунок державної субвенції або місцевого бюджету.

Якщо ви маєте бажання допомогти дітям, розділити з ними сімейний затишок, любов та доброзичливе виховання, Служба у справах дітей Одеської РВА надасть Вам вичерпну консультацію стосовно усіх існуючих форм сімейного виховання за адресою:

📍м.Одеса, просп.Шевченка, буд.12, каб.501,502,

також за номером телефону:

📞 +380965820876.