Голова громади побувала на деокупованих територіях Херсонщини з гуманітарною допомогою

Дата: 03.12.2022 19:30

"Вчора ми побували на Херсонщині, в селі Комишани. В цьому селі знаходиться Херсонський обласний психоневрологічний будинок-інтернат. Тут постійно перебувають 300 жінок з різними психоневрологічними розладами. 200 з них - лежачі. Життя цих людей у прямому сенсі залежить від світла, бо якщо немає світла - немає ні тепла, ні води. Наразі інтернат потребує серйозної допомоги і підтримки. Насамперед необхідно закупити хоча б один генератор, потужністю не менше 40 квт. Він зможе забезпечити електроживленням котельню. Ми спробуємо вирішити цю проблему, але, крім генератора, є величезна потреба в засобах гігієни - підгузники, прокладки, пеленки, мило, пральний порошок, шампунь, вологі серветки, туалетний папір. Дуже потрібні матраци, ковдри, теплий одяг. І, звичайно, потрібні всі можливі продукти харчування. Ми привезли всього потрохи, скільки змогли помістити в бусик, але це лиш маленька часточка від того, що потребує інтернат. Я звертаюся до всіх волонтерських організацій, до всіх небайдужих людей. Ваша допомога терміново потрібна Херсонському психоневрологічному інтернату. Ми маємо рятувати цих людей. Кожному, хто виявить бажання допомогти, надам контакти директора - Сергія Сергійовича Шульги. Ну а наразі дякую і від директора інтернату, і від себе особисто всім, хто збирав і допоміг нам відвезти допомогу" - голова громади Людмила Прокопечко.