Рекомендації для пішоходів у зв'язку з екстреними відключеннями світла

Дата: 02.12.2022 13:36

У зв`язку із необхідністю економії електроенергії проводяться заходи із обмеження освітлення конструкцій елементів зовнішньої реклами, вивісок, вітрин, обмеження освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та об'єктів соціальної сфери тощо.

З метою максимальної безпеки мешканців Одеського району, доводимо до відома о необхідності щодо дотримання правил безпеки дорожнього руху, а саме - у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи. які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху та бути уважними під час виконання переходу проїжджих частин.