Витяг про місце проживання в Дії: довідку, яка необхідна для кожної четвертої держпослуги, можна отримати в три кліки

Дата: 21.11.2022 16:06

Фото без описуВитяг про місце проживання необхідний при отриманні кожної четвертої держпослуги. Наприклад, при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок чи при оформленні на роботу. Раніше для оформлення документа необхідно було йти до відповідних органів реєстрації та стояти в чергах, щоб отримати паперову довідку.

З червня отримати витяг можна на порталі Дія всього за 1 хвилину. А відтепер одна з найпопулярніших довідок доступна і в застосунку. Ми провели успішний бета-тест і з оновленням Дії ви можете одразу завантажити витяг на смартфон.

Для цього необхідно:

1️. у розділі «Послуги» виберіть «Довідки та витяги»;

2️. оберіть послугу «Витяг про місце проживання»;

3️. натисніть «Замовити витяг»;

4️. ваша заява буде опрацьована протягом декількох хвилин;

5️. якщо відомості про вас знайдені в реєстрі, можете завантажити pdf-документ протягом 24 годин.

Так само в застосунку ви можете замовити витяг про місце проживання ваших дітей.