ОГОЛОШЕННЯ щодо поновлення тимчасових угод на використання земельних ділянок

Дата: 13.01.2023 12:28

Доброславська селищна рада Одеського району Одеської області нагадує всім користувачам земельних ділянок Доброславської ОТГ про необхідність укладання нових тимчасових угод, термін яких закінчується або закінчився.

Для поновлення дії тимчасової угоди на використання земельної ділянки Вам необхідно звернутись до відділу з питань агропромислового розвитку та земельних відносин селищної ради за 45 днів до закінчення терміну дії попередньої тимчасової угоди з відповідною заявою, додавши копії наступних документів:

• паспорт, код;
  • виписка з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • право власності на нерухомість (за наявності).

Відповідно до ст.206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним.