Українська Жіноча Варта запрошує на вишкіл для жінок "Домедична допомога при деяких невідкладних станах" у місті Одеса

Дата: 19.01.2023 10:08

Фото без описуВ наш час навички домедичної допомоги корисно знати кожному. Твої знання можуть врятувати чиєсь життя!

🔗 https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdhHPvDeh9it5.../viewform

Після реєстрації з Вами зв’яжуться, щоб підтвердити Вашу участь.

✅Перше заняття відбудеться 21.01.2023 (субота), початок – 09:00 (прибути 08:50).

✅Друге заняття відбудеться 28.01.2023 (субота), початок – 09:00 (прибути 08:50).

📍Адреса: м. Одеса, вул. Князівська , 10, Одеський медичний коледж.

⏰Час вишколу – до 6 год.

▶️Програма заняття з домедичної допомоги №1

Тема: « Гемостаз. Реанімаційні заходи при кровотечах»

1. Теоретична частина. Види кровотеч. Клінічні ознаки. Загальні положення здійснення реанімаційних заходів. Особиста безпека при наданні допомоги.

2. Практична частина. Відпрацювання навичок.

▶️Програма заняття з домедичної допомоги №2

Тема: «Десмургія»

1. Теоретична частина. Загальні положення десмургії. Види перев’язувальних матеріалів. Загальні вимоги до здійснення транспортної іммобілізації. Особиста безпека при наданні допомоги.

2. Практична частина. Відпрацювання навичок.

‼️Вартість: БЛАГОДІЙНА ПІДТРИМКА. Можете за можливістю і бажанням підтримати Українську Жіночу Варту. Рахунок https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

🇺🇦Всі зібрані кошти будуть використані на діяльність Української Жіночої Варти та інструкторів, які їздять на передову і безоплатно тренують наших військових.

Запрошуємо до участі!💙💛