Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2023 08:00

Шановна громадо!

22 січня ми святкуємо День Соборності України. Відзначення цього свята символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Сьогодні День Соборності є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої країни. Повномасштабна російська агресія ще раз показала, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель.

Ми всі ще більше згуртувалися та робимо все для підтримки наших захисників, які мужньо і самовіддано звільняють українську землю від окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України.

Сьогодні весь світ бачить, що означає єдиний дух Українського народу, велика сила та могутність, міцна дружба та допомога, взаємоповага та розуміння, високі прагнення до Перемоги та чистого мирного неба.

Щиро бажаю всім українцям завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн та щодня дарує українцям свободу думки. Бажаю найскорішої Перемоги, мирного неба та процвітання.

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко