Привітання з Днем народження інспектору господарського відділу при Доброславській селищній раді Володимиру Шаталову

Дата: 22.01.2023 09:25

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 22-го січня, святкує свій День народження, Шаталов Володимир Дмитрович, інспектор господарського відділу при Доброславській селищній раді!

Шановний Володимире Дмитровичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша праця.

Бажаємо Вам Божої благодаті та всіляких гараздів на многії літа!

З найкращими побажаннями

селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО,