Участь відділу у навчанні для користувачів інформаційно аналітичної системи обліку даних

Дата: 24.01.2023 14:06

20 січня 2023 року відділ соціального захисту населення Доброславської селищної ради взяв участь у навчанні Мінрегіон в режимі онлайн для користувачів інформаційно аналітичної системи обліку даних (ІАС), пов’язаних з компенсацією витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333 « Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» .

У ході навчання розглядалися типові помилки, з якими відповідальні користувачі могли зіткнутися під час внесення даних до системи, а також варіанти усунення технічних несправностей.

Окрім того, міністерство повідомило, що з лютого місяця подання даних про перелік осіб яким передбачена виплата компенсації буде здійснюватися лише за допомогою ІАС в електронному вигляді, що буде підставою для проведення виплат Товариством Червоного Хреста України.